O NAS

Nowy Jork, 1965. Alan Stillman, sprzedawca perfum z Nowego Jorku, wchodzi do baru znajdującego się na rogu Pierwszej Alei i 63. Ulicy. Przyświeca mu myśl, aby przyciągnąć tu modne towarzystwo, modelki i stewardesy z okolicy i przez jazzową atmosferę odmienić tę skromną piwiarnię. Ten drobny handlarz perfum doprowadza to miejsce do natychmiastowego sukcesu. Nazwał je TGI Fridays. Nazwa była idealna – bez względu na dzień czułeś się jak w piątkowe popołudnie.

Budowany na dziedzictwie wspaniałego jedzenia, pomysłowych napojów i dobrej zabawy, FRIDAYS stał się ulubionym miejscem dla przyjaciół, aby cieszyć się obiadowymi pogawędkami i wieczorną zabawą. Oferuje świat ekscytujących amerykańskich smaków. Nasze słynne nadziewane łódki ziemniaczane – Loaded Potato Skins, dania z grilla z oryginalnym sosem Jack Daniel’s® i amerykański klasyk – Long Island Iced Tea oraz nasza Margarita cieszą się znakomitą renomą. Zadziwiające wyczyny naszych barmanów stały się legendarne, nie wspominając już naszego znakomitego uśmiechniętego personelu.
Dziś mamy ponad 931 TGI FRIDAYS w około 60 krajach świata, a ponieważ każdy dzień w naszych lokalach to piątek, daje to aż 6517 piątków wspaniałej zabawy w każdym tygodniu.

Facet wchodzi do baru po pięćdziesięciu latach, a tu spotkanie ciągle trwa…
Świat się zmienił, ale “In Here, It’s Always Friday”.

Fridays™ w Warszawie

Restaurację Fridays™ w Warszawie otworzyliśmy w 1998 roku. Od grudnia 2015 roku zapraszamy Państwa do naszego nowego wnętrza, pełnego nowej energii, świeżości i niepowtarzalnych smaków płynących z nowej karty dań i drinków. Nasi barmani zachwycą Państwa innowacyjnymi drinkami zarówno alkoholowymi jak i bezalkoholowymi. Dla koneserów smaków nadal przygotowujemy legendarne drinki Fridays™. Do zobaczenia we Fridays™ u nas zawsze jest piątek – “In here, it’s always Friday®.