SŁYNNA AMERYKAŃSKA RESTAURACJA W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI
W WARSZAWIE

Najlepsza jakość, duże porcje, konkurencyjne ceny

Al. Jana Pawła II 29

Zarezerwuj stolik teraz i otrzymaj powitalny prezent w lokalu na hasło #FridaysSummer

Zadzwoń +48 22 653 83 60 lub

napisz atrium@rosinter.pl,  lub

wypełnij formularz:

⇩ DARMOWA, WYGODNA I SZYBKA REZERWACJA ⇩

Zomato Book - Zrób rezerwację

RECENZJE GOŚCI

Tripadvisor


Świetne jedzenie i mega obsługa. Dobry wybór zarówno na obiad, kolację, jak i na drinka. Miejsce zarówno na wypad z rodziną jak i ze znajomymi.
– Ola


Ta restauracja to klasyka sama w sobie. Amerykańska sieć, która w Polsce istnieje od lat. Jako wielcy fani Fridaysa będąc w stolicy nie mogliśmy nie odwiedzić. Jedzenie jak zawsze pyszne. Skrzydełka w ostrej marynacie mają ten niepowtarzalny smak nie do podrobienia, a burgery mają specyficzny smak, który można otrzymać tylko tam. Niech się schowają burgery z foodtracków. Nie mówiąc już o drinkach i koktajlach. Powiem krótko, Mistrz!
– Marek


Google Opinie


Najlepsza Amerykańska restauracja w Warszawie. Bardzo smaczne żeberka, krewetki, burgery, a z deserów polecam Brownie 🙂 kelnerki i kelnerzy mili i uśmiechnięci. Bardzo miła atmosfera. Moja ulubiona restauracja, zawsze chętnie wracam wraz z mężem. Pozdrawiam.
– Sara


Byliśmy w weekend, pełny lokal i co chwila przychodzili nowi spragnieni tych pysznych żeberek, burgerów i innych smakołyków. Jak to w amerykańskim stylu, dużo konkretnie i na grubo! W tygodniu fajne oferty lunch/promocje.
– Natalia