Fridays Catering Boxes

Zestawy dla 3 -4 osób

BOX NACHOS & GREENS 21 zł

Domowe kukurydziane nachos z solą, jalapeno, guacamole, salsą, dressingiem bleu cheese, śmietaną, pałeczkami selera i marchewek.

BOX CLASSIC APPETIZERS 73 zł

Połączenie czterech Waszych ulubionych przystawek: – Chicken Quesadilla – Fridays Seasame Chicken Strips – 4 sztuki Mozzarella Sticks – 4 sztuki Loaded Potatoe Skins W zestawie z sosem Fridays Signature Glaze, marinarą oraz kwaśną śmietaną.

BOX CHICKEN O’ CHICKEN 45 zł

Polędwiczki z kurczaka w chrupiącej panierce (5sz.t), skrzydełka z kurczaka z pikantnym sosie Buffalo (12szt.), panierowane kawałki kurczaka w naszym sosie na bazie whiskey. Całość dopełnia dressing bleu cheese i miodowo – musztardowy oraz nasz sos whiskey.

BOX QUESADILLA 41 zł

1 x nasza Quesadilla Chicken oraz 1x Quesadilla Vegge do tego salsa, gucamole oraz śmietana ze szczypiorkiem.

BOX SALADS 67 zł

Połączenie naszych dwóch sałatek w rozmiarze XL: Cobb Salad – Mieszanka sałat, serwowana z awokado, jajkiem, serami żółtym i pleśniowym, chrupiącym bekonem, grillowanym kurczakiem, oliwkami oraz pomidorem. Caesar Salad Chrupiąca sałata rzymska, świeżo tarty Parmezan oraz chrupiące grzanki. W zestawie z sosem miodowo-musztardowym oraz dwoma dressingami Caesar.

BOX CHICKEN FINGERS 77 zł

15 sztuk panierowanych i smażonych na złoto polędwiczek z kurczaka w wersji ostrej i łagodnej. W zestawie z 3 sosami miodowo-musztardowymi.

BOX CHICKEN WINGS 87 zł

Aż 36 sztuk skrzydełek: – 12 Fridays Signature Glaze Wings – 12 BBQ Wings – 12 Buffalo Wings Podawane z selerem oraz marchewką. W zestawie z sosem Fridays Signature Glaze oraz dwoma sosami Blue Cheese.

BOX WHISKEY RIBS 172 zł

Trzy porcje naszych kultowych grillowanych żeberek w sosie Fridays Signature Glaze. Dla większego komfortu jedzenia, pocięliśmy je po 3 kości. W zestawie z 3 sosami Fridays Signature Glaze do polania.

BOX CAKE 112 zł

Nasz cały klasyczny sernik lub tor czekoladowy. Zamówienia na ciasta realizujemy z dwu dniowym wyprzedzeniem.

Cena zwiera koszt opakowania (2zł).

 

Opublikowano: