STREFA KIBICA WE FRIDAYS

Opublikowano:  

FAZA GRUPOWA – kolejka 1

11.06.2021r.- piątek

 21:00 (Olimpico Stadion)                TURCJA                        –                     WŁOCHY

12.06.2021r.- sobota

15:00 (StadionBaku)                                WALIA                  –              SZWAJCARIA

18:00 (Stadion Parken)                            DANIA                  –              FINLANDIA

21:00 (Stadion Sankt-Petersburg)           BELGIA                –              ROSJA

13.06.2021r.- niedziela

15:00 (Stadion Wembley)           ANGLIA                      –          CHORWACJA

18:00 (Arena Nationala)            AUSTRIA        –           MACEDONIA PÓŁNOCNA

21:00 (Amsterdam Arena)    HOLANDIA                  –           UKRAINA

14.06.2021r.- pniedziałek

15:00 (Hambden Park)            SZKOCJA                             –              CZECHY

18:00 (Stadion Stankt)            POLSKA                                –              SŁOWACJA

21:00 (Estadio LaCartuja)       HISZPANIA                           –              SZWECJA

15.06.2021r.- wtorek

18:00 (Puskas Arena)             Węgry                                –            PORTUGALIA

21:00 (Allianz Arena)             FRANCJA                           –            NIEMCY 

FAZA GRUPOWA – kolejka 2

16.06.2021r.- środa

15:00 (Stadion Sankt-Petersburg)       FINLANDIA                   –           ROSJA

18:00 (Stadion Baku)                           TURCJA                        –            WALIA

21:00 (OlimpicoStadion)                   WŁOCHY                      –           SZWAJCARIA

17.06.2021r. – czwartek

15:00 (Arena Nationala    UKRAINA                  –         MACEDONIA PÓŁNOCNA

18:00 (Stadion Parken)         DANIA                        –         BELGIA

21:00 (Amsterdam Arena)     HOLANDIA                 –        AUSTRIA 

18.06.2021r.- piątek

15:00 (SanktPetersburg)       SZWECJA                    –                     SŁOWACJA

18:00 (Hampden Park)          CHORWACJA              –                    CZECHY     

21:00 (StadionWembley)       ANGLIA                       –                    SZKOCJA                                                                                                                                                       19.06.2021r.- sobota

15:00 (PuskasArena)             WĘGRY                       –                  FRANCJA 

18:00 (Allianz Arena)             PORTUGALIA              –                  NIEMCY

21:00 (EstadioLaCartuja)       HISZPANIA                  –                  POLSKA 

FAZA GRUPOWA – kolejka 3

20.06.2021r.-niedziela

18:00 (Olimpico Stadion)                     WŁOCHY                        –               WALIA

18:00 (Stadion Baku)                          SZWAJCARIA                  –               TURCJA

21.06.2021r.-poniedziłałek

18:00 (Amsterdam Arena)       MACEDONIA PÓŁNOCNA       –         HOLANDIA

18:00 (ArenaNationala)           UKRAINA                                        –          AUSTRIA

21:00 (StadionParken)            ROSJA                                            –          DANIA

21:00 (St.Petersburg)             FINLANDIA                                      –          BELGIA 

22.06.2021r.- wtorek

21:00 (Stadion Wembley)      CZECHY                             –            ANGLIA

21:00 (HampdenPark)       CHORWACJA                          –            SZKOCJA 

23.06.2021r.- środa

18:00 (EstadioLaCartuja)           SŁOWACJA                   –               HISZPANIA

18:00 (Sankt Petersburg)           SZWECJA                   –                POLSKA

21:00 (Allianz Arena)                  NIEMCY                     –                WĘGRY

21:00 (Puskas Arena)                 PORTUGALIA               –              FRANCJA 

FAZA KNOCKOUT – Runda 16

26.06.2021r.- sobota

18:00 (Amsterdam Arena)                        2A                   –                     2B

21:00 (Wembley)                                      1A                   –                     2C

27.06.2021r.-niedziela

18:00 (Puskas Arena)                               1C                        –               3D / E / F

21:00 (Estadio El Cartuja)                         1B                        –                3A / D / E / F 

28.06.2021r.-poniedziałek

18:00 (Parken)                                      2D                         –                  2E

21:00 (Arena Nationala)                        1F                          –                  3A / B / C

29.06.2021r.- wtorek

18:00 (Wembley)                             1D                         –                2F

21:00 (Hampden Park)                     1E                           –                3A / B / C / D

ĆWIEĆFINAŁ

02.07.2021r.- piątek

QF1  18:00 (Stadion Sankt-Petersburg)  Zwycięzca 6            –                  Zwycięzca 5

QF2  21:00 (Allianz Arena)                     Zwycięzca 4            –                  Zwycięzca 2

03.07.2021r.- sobota

QF3   18:00 (Stadion Baku)                           Zwycięzca 3        –               Zwycięzca 1

QF4  21:00 (Olimpico Stadion)                      Zwycięzca 8        –               Zwycięzca 7

PÓŁFINAŁ

06.07.2021r.

SF1 21:00 (Wembley)                       Zwycięzca QF2            –            Zwycięzca QF1

07.07.2021r.

SF2  21:00 (Wembley)                       Zwycięzca QF4            –            Zwycięzca QF3 

FINAŁ

11.07.2021r.

21:00 (Wembley)                            Zwycięzca SF1            –          Zwycięzca SF2 


KALENDARZ PROMOCJI

Opublikowano:  

Poniedziałek – Piątek

Happy Hour 16:00 – 18:00

Fridays™ Special Cocktails 15 zł

Piątek

Ring the Bell 17:00 – 22:00

co godzinę wybrane SHOTY w promocyjnych cenach:

5 pm – 5zł

6 pm – 6 zł

7 pm – 7 zł

8 pm – 8 zł

9 pm – 9 zł

10 pm – 10 zł

Sobota

Karafka (0,5 l) domowego wina

Obowiązuje cały dzień –    35 zł

Niedziela

Happy Night 19:00 – 22:00

Fridays™ Special Cocktails 15 zł


KOKTAJLE BIORĄCE UDZIAŁ HAPPY HOUR I HAPPY NIGHT – 15 zł

Fresh Lynchburg Lemonade

Whiskey Jack Daniel’s, Triple Sec, świeży sok z limonki i cytryny, 7 Up.

Fridays Long Island Iced Tea, Blackberry

Wódka Stock, gin Finsbury, rum Bacardi Carta Blanca, Triple Sec, świeży sok z limonki i cytryny, jeżyny

Tom Collins

Gin Finsbury, świeży sok z limonki i cytryny, soda

Fresh Strawberry Daiquiri

Rum Captain Morgan Spiced Gold, purée z truskawek i marakui, świeży sok z limonki i cytryny, syrop z agawy

Aperol Grapefruit Fizz

Aperol, sok grejpfrutowy, świeży sok z limonki i cytryny, mięta, soda

Fridays ‘Rita Frozen

Tequila Sierra Silver, Triple Sec, świeży sok z limonki i cytryny, syrop z agawy

El Matador

Tequila El Jimador Blanco, Campari, sok pomarańczowy, świeży sok z limonki i cytryny, 7 Up

Blackberry Mojito

Rum Bacardi Carta Blanca, świeży sok z limonki i cytryny, cukier, jeżyny

Gimlet Gin or Vodka

Gin Finsbury lub wódka Stock, świeży sok z limonki i cytryny, syrop z agawy

Irish Rita

Whiskey Jameson, Triple Sec, świeży sok z limonki i cytryny