Sizzling Skillets

Sizzling Sauteed SHRIMP 55 zł

Osiemnaście krewetek smażonych saute z naszym pomidorowym sosem Scampi. Serwowane na rozgrzanym żeliwnym talerzu z serami, pieczoną cebulą i papryką oraz ryżem jaśminowym pilaw.

Sizzling SOUTHWEST PINEAPPLE CHICKEN 35 zł 

Dwa filety z piersi z kurczaka grillowane z pikantną przyprawą. Serwowane na rozgrzanym żeliwnym talerzu z serami, pieczoną cebulą i papryką oraz ryżem jaśminowym pilaw. Całość posypana ananasowym pico de gallo i kolendrą.

– z sosem Fridays Signature Whiskey Glaze 42 zł 

Sizzling WHISKEY GLAZED BLACK ANGUS STEAK 63 zł 

Stek z Black Angusa 220 gramowy grillowany w pikantnej przyprawie. Serwowany na rozgrzanym żeliwnym talerzu z serami, pieczoną cebulą i papryką oraz ryżem jaśminowym pilaw. Całość posypana chrupiącą pikantną cebulką.

SIZZLING RANCHERO CAULIFLOWER 29 zł 

Plaster kalafiora grillowany w pikantnej przyprawie oraz pieczone, doskonale przyprawione różyczki kalafiora. Całość serwowana na rozgrzanym żeliwnym talerzu z serami, pieczoną cebulą i papryką oraz ryżem jaśminowym pilaw. Do tego nasze warzywa southwest oraz salsa verde negra.

Sizzling Whiskey Cake 25 zł 

Ciasto daktylowe serwowane z sosem waniliowym i karmelowym z whiskey, lodami waniliowymi oraz karmelizowanymi orzechami włoskimi.

Opublikowano: