BE BOLD, BE DARING, BE HUNGRY

NOWE EKSCYTUJĄCE SMAKI
SMAKOSZ PRÓBUJE WSZYSTKIE

WYBIERZ SWOJE ULUBIONE ŻEBERKA

WIEPRZOWE 68 ZŁ
WOŁOWE 73 ZŁ

CHILI MARMALADE GLAZED RIBS

Żeberka zapiekane w pikantno-słodkiej glazurze z naszą domową przyprawą Cowboy Rub, posypane prażonymi orzechami pekan. Serwowane z kawałkami kolby kukurydzy z sosem Sriracha z miodem, posypane serem Feta i kolendrą. Do tego porcja frytek julienne.

TEQUILA GLAZED RIBS

Żeberka zapiekane w pikantno-słodkiej glazurze z nutą tequili, ananasa i papryczek chipotle. Serwowane z kawałkami kolby kukurydzy z sosem Chimichurri oraz serem Feta i porcją frytek julienne.

SRIRACHA HONEY GLAZED RIBS

Żeberka zapiekane z pikantnym ale zarazem maślano-miodowym sosem Sriracha. Serwowane z kawałkami kolby kukurydzy z sosem Elote na bazie serów Parmezan i Cheddar z nutą chili posypane serem Fetai kolendrą do tego porcja frytek julienne.


JAPANESE WAGYU BURGER 53 zł

Burger wołowy z japońskiej rasy Wagyu. Soczyste i delikatnie grillowane mięso z dodatkiem chrupiącego bekonu, plastrów pomidora, sera Monterey Jack, sałaty i cebuli. Podawany w bułce brioche z sosem Elote na bazie serów Parmezan i Cheddar z nutą chili oraz chrupiącymi frytkami julienne. Wybierz sos którym polejemy Twojego burgera: Chili Marmalade Glaze, Tequila Glaze, Sriracha Honey, Chimichurri.

Opublikowano: